Takip Et :

Hakkımızda

Home Hakkımızda

ERC Bilişim olarak 2013 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet vermekteyiz. 2013 yılında kurulurken ilkeli büyüyen, sorunları en kısa zamanda ve müşterilerimizin çıkarları yönünde düşük maliyetten çözmeyi hedefleyen prensibi benimsedik.

Servis ve hizmette ki müşterilerimize bakış açımız bakım anlaşmalı müşterilerimize en az 2 saat, acil müdahale ve yedek parça temininde dahil olmak üzere 4 saatte teknik servis hizmetinin tamamlanarak sistem veya sistemlerin eksiksiz çalışmasını sağlamaktır.

Satış ve servis konusunda deneyimli ve sertifikalı personelimizle müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar bitirmiş olduğumuz bir çok müşteri memnuniyetli Network ve VOİP projeleri mevcuttur. Mevcut müşterilerimize iş akışı çerçevesinde bütün işler yazılı raporlama şeklinde sunulmakta ve bu işlem olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Neden ERC Bilişim


Anlaşmalı olduğumuz büyük firmalarla çözüm ortaklıklarımız bulunmaktadır. Kullandığınız artık eskidiğini yavaş kaldığını düşündüğünüz cihazları sizden değerinde alıp yerine yenilerini tedarik etmekteyiz.

Değişen günümüz koşullarında en iyi çözümü en iyi fiyatla müşterilerimize sunmak en çok benimsediğimiz konulardan birisidir.