Takip Et :

Sıkça Sorulan Sorular

Home Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerin Tamirinde Garanti Var mı ?

Servis işlemini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tümü ERC Bilişim garantisi altındadır. Servis işlemlerimizde 4 ay, parça değişimi yapılan cihazlarda da parça 6 ila 12 ay arası garanti altındadır.

Tahmini Fiyat Nedir ?

Tahmini fiyat, seçtiğiniz telefon, marka, model ve arıza nedeninin muhtemel tamir ve kurye servis bedelidir. Gerçek fiyat telefonunuzun tarafımızca incelenmesinden sonra size iletilecek ve onayınızdan sonra tamire başlanacaktır. Onayladığınız ücret telefon tamir edilip tarafınıza teslim edildikten sonra ödemenizi kredi kartından, nakit, havale veya EFT yoluyla yapabilirsiniz. Tahmini fiyatlarımız değişen parça bedelleri ve işçilik üzerinden hesaplanır.

Hangi Telefonları Tamir Ediyorsunuz?

Tüm marka ve model akıllı cep telefonları ve akıllı tabletler için tamir hizmeti vermektedir. Detaylı listeyi ana sayfamızdan görebilirsiniz.

Ödeme İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?

Cihazınızın tamirinden sonra yanınızda testini yaparak ister kredi kartı ister nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Cihazımı Nasıl Geri Alabilirim ?

ERC Bilişim cihazınızı alıp herhangi bir yere(servise) götürmez. İşlemleri sizin gözünüzün önünde yapar ve testlerini yaptıktan sonra size teslim eder. Böylece zaman kaybetmemiş ve içindeki kişisel verilerinizin güvenliğinden endişe etmemiş olursunuz.

Hangi Marka Notebook ve PC Tamir Ediyorsunuz ?

Tüm Notebook ve Masaüstü PC cihazlarda marka ve model gözetmeksizin tamir, servis ve onarım işlemi gerçekleştirmektedir.

Hangi Marka Tabletleri Tamir Ediyorsunuz?

Tablet cihazlarınızda marka ve model gözetmeksizin tamir ve servis onarım işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Müşteri Hizmetlerine 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0 (212) 212 58 01 ‘yi arayarak ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Eğer soru ve sorunlarınızın cevabını bulamadıysanız, farklı bir sorununuz varsa telefon ile arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. ERC Bilişim servis farkı ile ürünlerinizin tamiratını gerçekleştirebilirsiniz.

Ara 0(212) 212 58 01